Соусник прозорий поліетиленовий овальний з нероз'ємною кришкою відкидною 50 мл
Підходить для холодних густих (кетчуп, майонез, гірчиця, васабі) та рідкісних (соєвий, винний оцет) соусів.
Герметична кришка, що щільно закривається, не дозволить продукту пролитися під час доставки.
Розмір соусника: 86*53*35 мм.
У ящику 520 штук
Щільний соусник, який підходить для холодних та гарячих соусів для доставки.
Соусник із кришкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид одноразового посуду | Соусник |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Кількість в упаковці | 520 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Об`єм | 50 мл |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571,50 ₴




